top of page

Neda Žutautaitė
Vilniaus universiteto Studentų atstovybės prezidentė

Labas, būsimas (-a) ateities lyderi (-e),

 

Karjeros dienos sveikinasi jau aštuonioliktą kartą! Būdami (-os) studentais (-ėmis) puikiai suprantame, kiek daug klausimų kartais gali kelti būsimi karjeros pasirinkimai, kokie jie sudėtingi (bet ir įdomūs!) gali būti. Būtent dėl to kviečiame savo karjeros kelią kurti ir šių atsakymų ieškoti dar būnant Universitete.

 

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė vieną savo projektų – Karjeros dienas – įgyvendina tam, kad kiekvienam (-ai) mūsų būtų atviros durys bet kokiems savo ateities pasirinkimams. Čia rasi galimybes plėtoti tinklaveiką savo srityje, susirasti stažuočių, praktikų vietas, o galbūt ir svajonių darbo vietą. Kada, jei ne dabar!

 

Vieningai už studentų ateitį!

Jolka.jpg

Eglė Jašinskaitė

Vilniaus universiteto Karjeros dienų projekto vadovė

Studente, 

greičiausiai ne kartą svarstei, kokį karjeros kelią pasirinkti. Galbūt dar vis negali atsakyti į klausimą, kuo labiausiai nori būti ateityje, o gal atvirkščiai – jau esi viską taip suplanavęs (–usi), jog net nepastebi šalia esančių neįkainojamų galimybių. Bet kuriuo atveju, Vilniaus universiteto Karjeros dienos siekia Tau padėti jau 18–tą kartą. Šiemet projekte dalyvauja virš 70 įmonių, kurios yra atviros karjeros kelio pradžioje esančiam jaunam žmogui. Jos ieško ne tik darbuotojo ar praktikanto, tačiau užsidegusio bei pažangaus ateities kūrėjo – Tavęs. 
 

Yra sakoma, kad egzistuoja dviejų tipų nežinomieji – tie, kuriuos galime įvardinti, tačiau platesnių žinių apie juos trūksta, bei tie, apie kurių būvimą net nenutuokiame. Aš ir mano komanda tikimės, jog atėjus Tau pavyks geriau suvokti jau pažįstamas karjeros perspektyvas, o taip pat atrasi ir kažką visiškai naujo bei nesvarstyto. Tavo karjera prasideda čia! 
 

Vieningai Už Studentų Ateitį! 

52694556600_cca720f5a3_w.jpg

Prof. Rimvydas Petrauskas

Vilniaus universiteto rektorius

Mieli studentai – būsimi darbuotojai ir darbdaviai, gerbiami VU Karjeros dienų dalyviai,
 

 

Pirmasis Jūsų karjeros laiptelis – Universitetas. Būtent jame pradedate kaupti gebėjimus, patirtis, jame gimsta ir formuojasi Jūsų pasaulėžiūra, principai ir vertybės, kuriasi reputacija.

Karjera – tai ne tik įrašai gyvenimo aprašyme, bet ir asmenybės formavimo kelias. Labai svarbu, kad surastumėte savo kryptį, atpažintumėte erdvę, kurioje norite tobulėti ir siekti tikslų. Prasmingos karjeros pagrindas – žinojimas, ką norite pasiekti.

Universitetų ir verslo jungtis – galimybė pasiūlyti kryptis tolesniam apsisprendimui. Studijos ir darbo rinka dažnai skamba kaip vienas nuo kito nutolę dalykai, bet jų jungtis labai svarbi, nors ir netiesioginė. Asmenybės tobulėjimas sėkmingiausias tada, kai žinoma, kur geriausiai galima atskleisti savo potencialą.


Dėkoju visoms VU Karjeros dienose dalyvaujančioms įmonėms, kurių šiemet net 70, jų vadovams ir įsitraukusiems darbuotojams.


O studentams linkiu domėtis, klausti, nebijoti rizikuoti, rinktis savo mėgstamas kryptis ir į karjerą žvelgti ne kaip į socialinę prievolę, o savęs išpildymo galimybę.

Kuo žadi būti užaugęs?

Turbūt pažįstamas klausimas – tėvai, giminaičiai ar draugai vis teiravosi jūsų pomėgių ir skatino planuoti karjerą nuo pat mažens. Ne kartą tai apsvarstėte dalyvaudami pamokose, stebėdami savo pažymius, rinkdamiesi aukštąją mokyklą bei studijų programą. Tikime, kad dalis jūsų galvojate ir šiandien, tik klausimą formuluojate jau kiek kitaip.

Kuo žadi būti rytoj?

Dar nesate įsitikinę, kokios norite karjeros, o gal jau turite svajonę, tik nežinote, kaip įsitvirtinti darbo rinkoje? Apsilankykite Vilniaus universiteto Karjeros dienose (VU KD)! Čia galėsite diskutuoti karjeros planavimo, darbuotojo įvaizdžio kūrimo ir kitomis temomis, kontaktų mugėje susipažinti su žinomų įmonių atstovais, ieškančiais praktikantų ar darbuotojų, ir visai paprastu keliu patekti į trokštamą darbovietę.

Apie-3.jpg

Kviečiame jus – mokinius, visų aukštųjų mokyklų studentus, absolventus – būti tarp 10 000 žmonių, kurie kasmet apsilanko VU KD renginiuose.

Būsimų praktikantų bei darbuotojų VU KD kontaktų mugėje kasmet ieško apie 50 įmonių, o tiesioginis kontaktas tarp studento ir darbdavio - tiesus kelias į svajonių darbą.

Apie-2.jpg
Apie-1-pakeistas.jpg

Tradicinio renginio “Kontaktų mugė” vieta – Vilniaus universiteto Saulėtekio fakultetai, suves kartu reikiamos studijų krypties studentus su jaunųjų talentų ieškančiais darbdaviais. Apie kitų renginių erdves informacija rasite programos skiltyje!

bottom of page