top of page

Kuo žadi būti užaugęs (-usi)?

Turbūt pažįstamas klausimas – tėvai, giminaičiai (-ės) ar draugai (-ės) vis teiraujasi Jūsų pomėgių ir skatino planuoti karjerą nuo pat mažens. Ne kartą tai apsvarstėte dalyvaudami pamokose, stebėdami savo pažymius, rinkdamiesi aukštąją mokyklą bei studijų programą. Tikime, kad dalis Jūsų galvojate ir šiandien, tik klausimą formuluojate jau kiek kitaip.

Kuo žadi būti rytoj?

Dar nesate įsitikinę, kokios norite karjeros, o gal jau turite svajonę, tik nežinote, kaip įsitvirtinti darbo rinkoje? Apsilankykite Vilniaus universiteto Karjeros dienose (VU KD)! Čia galėsite diskutuoti karjeros planavimo, darbuotojo (-os) įvaizdžio kūrimo ir kitomis temomis. Kontaktų mugėje turėsite galimybę susipažinti su žinomų įmonių atstovais (-ėmis), ieškančiais praktikantų (-čių) ar darbuotojų, ir visai paprastu keliu patekti į trokštamą darbovietę.

Apie-3.jpg

Kviečiame Jus – mokinius (-es), visų aukštųjų mokyklų studentus (-es), absolventus (-es) – būti tarp 10 000 žmonių, kurie kasmet apsilanko VU KD renginiuose.

Būsimų praktikantų (-čių) bei darbuotojų VU KD Kontaktų mugėje kasmet ieško apie 50 įmonių, o tiesioginis kontaktas tarp studento (-ės) ir darbdavio (-ės) - tiesus kelias į svajonių darbą.

Apie-2.jpg
Apie-1-pakeistas.jpg

Tradicinio renginio „Kontaktų mugė“ vieta – Vilniaus universiteto Jungiamieji rūmai, suves kartu reikiamos studijų krypties studentus (-es) su jaunųjų talentų ieškančiais darbdaviais (-ėmis). Apie kitų renginių erdves informaciją rasite programos skiltyje!

bottom of page