top of page

ELEKTRONINIŲ APSAUGOS SISTEMŲ VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS (-Ė)

Darbas

2024 m. balandžio 30 d.

Galioja iki:

Profesiniai reikalavimai:

-ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis arba jam prilygintas informatikos arba inžinerijos mokslų krypties išsilavinimas;

-vairuotojo pažymėjimas, leidžiantis vairuoti „B“ kategorijos transporto priemones;

-geros elektroninių ryšių tinklų projektavimo, diegimo ir priežiūros žinios;

-anglų kalbos pažengusio vartotojo B2 lygiu pagal „Europass“ metodiką mokėjimas;

-gebėti dirbti universalia automatizuoto projektavimo programa AutoCAD;

-atitikti LR žvalgybos įstatyme žvalgybos pareigūnams keliamus reikalavimus.

Privalumai:

-darbo patirtis montuojant, prižiūrint ar projektuojant silpnų srovių sistemas, konfigūruojant jas specializuota programine įranga;

-darbo patirtis įrengiant kompiuterinius tinklus ir konfigūruojant jų įrangą;

-darbininko, dirbančio aukštalipio darbus, pabaigtų mokymų pažymėjimas;

-apsaugos nuo elektros kategorijos (VK arba AK) turėjimas.

Darbo pobūdis:

-silpnų srovių sistemų (apsauginės signalizacijos, įeigos kontrolės, vaizdo stebėjimo ir įrašymo, perimetro apsaugos ir pan.):

-konfigūravimas ir administravimas;

-techninė priežiūra, smulkių gedimų šalinimas;

-sistemų techninių dokumentų rengimas;

-techninis sistemų klausimų ir sprendinių, sistemų atitikimo teisės aktų ir standartų reikalavimams vertinimas;

-sistemų efektyvių sprendinių paieška, analizė ir testavimas.

Mes siūlome:

-prasmingą ir iššūkių pilną tarnybą profesionaliame kolektyve;

-profesinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;

-stabilų ir palaipsniui didėjantį tarnybos apmokėjimą;

-galimybė koreguoti tarnybos laiką atsižvelgiant į asmeninius poreikius;

-žvalgybos pareigūnų sveikatos priežiūrą;

-ilgėjančią kasmetinių atostogų trukmę – priklausomai nuo stažo 30–45 kalendorinių dienų.

Atlyginimas: nuo 1983 Eur (atskaičiavus mokesčius), atsižvelgiant į Jūsų profesinę patirtį ir turimas kompetencijas.

Darbo vieta: Jankiškių g. 50, Vilnius.

Aplikuok: atsiųsk savo CV ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu CV@aotd.kam.lt

Kontaktai:

+37065928986

bottom of page